Podporujeme

Našimi MAMMACENTRY projde každý rok desetitisíce žen. V drtivé většině případů sdělujeme našim klientkám radostnou novinu. Ne vždy ale můžeme být posly dobrých zpráv. V tu chvíli umí naše MAMMACENTRA  ve spolupráci s Onkocentrem zajistit pacientce veškerou rychlou komplexní zdravotní péči doplněnou o lidskou péči. Bohužel, s těmito klientkami nemůžeme jim být celý den nápomocni. Uvědomujeme si, že sdělení diagnózy pacientce není ještě to nejhorší. Nejhorší to je pro pacientku samotnou a její rodinu. Proto jsme rádi, že můžeme úzce spolupracovat s orghanizacemi, které jsou zde pro to, aby šířili osvětu a v případě nálezu pomohli ženě-pacientce a celé její rodině.

Organizace, které podporujeme:

Mamma HELP z.s.

Po sdělení diagnózy prožívá většina žen psychický šok, se kterým se musí vypořádat. Dnešní medicína udělala obrovský pokrok. V dnešní době se již nejedná o tak složitou léčbu, ale i přesto toto sdělení ovlivní samotnou ženu, její rodinu a přátele. Organizace Mamma help pomáhá ženám, jak se se vším vyrovnat. Video, jakým způsobem pracovnice pomáhají si můžete prohlédnout ZDE. 

Organizace Mamma Help provozuje zdarma poradnu Říct to dětem, kde psycholožka a psychoterapeutka radí,  jak ženy mají mluvit s dětmi o své nemoci. Chci si stáhnout brožuru v pdf. 

Objednat se na preventivní mamografické vyšetření

 
 
  
  
Znáte měsíc a rok předchozího vyšetření?  Ano           Ne


 
 

Odesláním zprávy berete na vědomí poučení uvedené v tomto souboru, kde se nachází souhlasy se zpracováním osobních údajů pro pracoviště:Budějovická, Vysočany a Benešov u Prahy str.1, Zahradní Město str. 2.

Jak nakládáme s osobními údaji si můžete přečíst zde Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prosíme vás

tento formulář slouží pouze pro objednání na preventivní mamografické vyšetření. Pro ostatní vyšetření využijte telefonický kontakt.

Preventivní mamografické vyšetření, které je hrazené ze zdravotního pojištění, je možné absolvovat od 45 let, a to každé dva roky (ani o den dříve). Klientky pojišťovny OZP mají mamografický screening hrazený pojišťovnou od 40 let věku.

Mamografické vyšetření pro samoplátkyně od 40 – 44 let.

Při nálezu bulky či jiném problému je třeba přijít se žádankou od svého praktického lékaře nebo gynekologa.