Gynekologie Zahradní Město

Součástí MAMMACENTRA Zahradní Město (dříve PČLS) je také oddělení gynekologie. Podstatnou součástí tohoto pracoviště je mamární screening, jde totiž o komplexní zařízení pro prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění prsu. Dlouholeté zkušenosti senologického kolektivu na úseku gynekologie, radiodiagnostiky a onkologie zaručují vysokou úroveň akreditovaného pracoviště. Na oddělení gynekologie se o Vás postará tým zkušených lékařek a lékařů: MUDr. Dita Kašparová, Ph.D. (Po-Pá), MUDr. Hana Belošovičová, Ph.D. (St), Doc. MUDr. Jaroslav Vachoušek, CSc. (Čt).

Ordinační hodiny

pondělí 7.00–15.00
úterý 7.00–15.00
středa 7.00–15.00
čtvrtek 7.00–15.00
pátek 7.00–15.00

Adresa centra

MAMMACENTRUM Zahradní město
Chmelová 3312/6a
106 00 Praha 10

 Provozovatel: První česká lékařská společnost s.r.o., IČ 602 03 382, Zápis v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 25448

Nahrávám mapu...

Objednat se na preventivní mamografické vyšetření

 
 
  
  
 
 
 

Odesláním zprávy berete na vědomí poučení uvedené v tomto souboru, kde se nachází souhlasy se zpracováním osobních údajů pro pracoviště:Budějovická, Vysočany a Benešov u Prahy str.1, Zahradní Město str. 2.

Jak nakládáme s osobními údaji si můžete přečíst zde Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prosíme vás

Tento formulář slouží pouze pro objednání na preventivní mamografické vyšetření. Pro ostatní vyšetření využijte telefonický kontakt.

Mamografické vyšetření je možné absolvovat od 45 let, a to každé dva roky (ani o den dříve). Klientky pojišťovny OZP mají mamografický screening hrazený pojišťovnou od 40 let věku.

Do 45 let věku je možné absolvovat ultrazvukové vyšetření.

Při nálezu bulky či jiném problému je třeba přijít se žádankou od svého praktického lékaře nebo gynekologa.